...
Szanowni Państwo,
Przypominamy o trwającym jeszcze przez 17 dni plebiscycie „Ambasador Marki Śląskie”, w którym udział bierze Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.
Kandydujemy do tytułu „Ambasadora Marki Śląskie”, ponieważ to wyróżnienie jest symbolem jakości, solidności ludzi, firm i instytucji związanych z katowicką Izbą Rzemieślniczą.
Prosimy o oddanie głosu, aby docenić nasz wkład w promocję i rozwój regionu w Polsce, w Europie oraz na Świecie.
Zagłosować można wysyłając SMS o treści AMBMSL.25 na numer 72355 (koszt 2,46 zł) – codziennie można wysłać nieograniczoną ilość wiadomości SMS, a każdy głos oddany w ten sposób mnożony jest aż 10 razy!
Innymi możliwościami są: głosowanie na stronie Dziennika Zachodniego (wymagana jest wcześniejsza rejestracja konta w serwisie – głos nie jest mnożony, ale można zagłosować aż 5 razy dziennie!) oraz głosowanie za pomocą konta na Facebooku (należy zalogować się przez Facebooka oraz potwierdzić aplikację Dziennik Zachodni, głosy mnożone są razy 3). Głosowanie trwa do 26 sierpnia (piątek) do godziny 11:59.
Dziękujemy za każdy oddany głos i zwracamy się z prośbą o przesłanie informacji o trwającym plebiscycie osobom, firmom oraz instytucjom, które również mogą docenić nasze zaangażowanie oraz wesprzeć naszą kandydaturę jako Ambasadora Marki Śląskie!

Leave a comment

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.